Ośrodki kształcenia zawodowego


Ośrodki kształcenia zawodowego Drukuj

    

Kursy w ZDZ w wielu miastach!

  Najskuteczniejszą, a zarazem najszybszą drogą do sukcesu zawodowego jest pozyskanie specjalistycznych kwalifikacji zawodowych poprzez poszerzenie dotychczasowej wiedzy teoretycznej oraz zdobycie nowych umiejętności. Możliwe jest to dzięki różnorodnym kursom zawodowym. Organizujmy m. in. kursy budowalne, kursy energetyczne oraz kursy spawalnicze. Dużą popularnością cieszą się też kursy na wózki jezdniowe oraz kursy ADR, pozwalające na uzyskanie uprawnień do przewozu towarów i ładunków. Nasza oferta obejmuje ponadto kursy księgowości, kursy bukieciarstwa, kursy kosmetyczne,  a także kursy z zakresu BHP i przeciwpożarowe. Szkolenia przeprowadzane są w ZDZ w Łodzi oraz wielu innych miastach woj. łódzkiego.

  Zakład Doskonalenia Zawodowego w Łodzi oferuje szeroką ofertę szkoleniową, skierowaną zarówno dla osób początkujących, jak i specjalistów w swojej dziedzinie. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów, przygotowujemy szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb pracodawców i pracowników firm.

spawanie 6 spawanie 1 spawanie 4

decopuaqe5 decoupaqe2 

bukieciarstwo2 bukieciarstwo 5
 

DSC01395 szycie

 

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą szkoleniową na 2017r. zamieszczoną w katalogu branżowym poszczególnych Ośrodków Szkoleniowych: