O nas Drukuj

Zakład Doskonalenia Zawodowego

Budeynek ZDZ LodzZakład Doskonalenia Zawodowego z Łodzi to stowarzyszenie, którego głównym zadaniem jest realizacja ogólnokrajowego programu edukacji wśród osób dorosłych i młodzieży w zakresie oświaty, wychowania, kształcenia, dokształcania i doskonalenia kwalifikacji zawodowych. Jesteśmy organizacją pozarządową z ponad 70-letnią tradycją. Zakres naszej działalności obejmuje rynek edukacyjny na terenie całego kraju.

Jako placówka oświatowa posiadamy swoje ośrodki i szkoły na terenie całego województwa łódzkiego – 17 szkół niepublicznych dla młodzieży oraz dorosłych z uprawnieniami szkół publicznych oraz 9 Ośrodków Kształcenia Zawodowego, w których prowadzimy szkolenia i kursy zawodowe: od kursów budowlanych i spawalniczych po kursy księgowości.

Działamy w takich miastach, jak: Łowicz, Łódź, Opoczno, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Skierniewice, Zduńska Wola oraz Zgierz.

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Łodzi, jak pozostałe 23 ZDZ-ty działające na terenie całego kraju, należy do Związku Zakładów Doskonalenia Zawodowego w Warszawie (http://www.zzdz.pl/).