Oferta kursów i szkoleń na 2017r. - Zapraszamy! Drukuj

  Najskuteczniejszą, a zarazem najszybszą drogą do sukcesu zawodowego jest pozyskanie specjalistycznych kwalifikacji zawodowych poprzez poszerzenie dotychczasowej wiedzy teoretycznej oraz zdobycie nowych umiejętności. Możliwe jest to dzięki różnorodnym kursom zawodowym.

  Organizujmy m. in. kursy budowlane, kursy energetyczne czy kursy spawalnicze. Dużą popularnością cieszą się też kursy na wózki jezdniowe oraz kursy ADR, pozwalające na uzyskanie uprawnień do przewozu towarów i ładunków. Nasza oferta obejmuje ponadto kursy księgowości, kursy bukieciarstwa, kursy kosmetyczne,  a także kursy z zakresu BHP i przeciwpożarowe. Szkolenia przeprowadzane są w ZDZ w Łodzi oraz wielu innych miastach woj. łódzkiego.

  Zakład Doskonalenia Zawodowego w Łodzi oferuje szeroką ofertę szkoleniową, skierowaną zarówno dla osób początkujących, jak i specjalistów w swojej dziedzinie. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów, przygotowujemy szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb pracodawców i pracowników firm.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą szkoleniową na 2017r., zamieszczoną w katalogu branżowym poszczególnych Ośrodków Szkoleniowych:

OKZ w Łodzi - Oferta szkoleniowa 2017r.
OKZ w Łowiczu - Oferta szkoleniowa 2017r.
OKZ w Radomsku - Oferta szkoleniowa 2017r.
OKZ w Rawie Mazowieckiej - Oferta szkoleniowa 2017r.
OKZ w Skierniewicach - Oferta szkoleniowa 2017r.
OKZ w Zduńskiej Woli - Oferta szkoleniowa 2017r. 
OKZ w Zgierzu - Oferta szkoleniowa 2017r.

Serdecznie Zapraszamy do skorzystania z Naszej oferty szkoleniowej!